Wyniki

POWIAT OBORNICKI. W A-klasowych derbach powiatu LKS Lipa pokonał Rożnovię 2:1. W IV lidze Sparta Oborniki w roli gospodarza grała w Szamotułach z Zielonymi Lubosz. Mecz rozpoczął się od prowadzenie w 3 minucie Zielonych. Kilka minut przed przerwą wyrównał Kaźmierczak. Chwilę jednak po rozpoczęciu gry od środka boiska oborniczanie ponownie przegrywali. W drugiej części padła jeszcze jedna bramka dla gości. MKS Sparta Oborniki – Zieloni Lubosz 1:3 (1:2). Po serii przegranych Orkan Objezierze w końcu wygrał. Komplet punktów zdobył w meczu ze Złotymi Złotkowo. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Chwila rozprężenia po przerwie kosztowało Orkan utratę prowadzenie. Dziś jednak nie pozwolili gospodarze na wyjazd rywalowi z Objezierza z jakimikolwiek punktami. Orkan wygrał bowiem ostatecznie 4:2. Bramki zdobyli: Dawid Golon x2, Krystian Morka i Wojciech Chudziński. Sromotnie przegrała za to Wełna Rogoźno w lidze okręgowej. Grająca wąskim składem drużyna, składająca się na dodatek z bardzo młodych zawodników, straciła aż siedem bramek i nie zdobyła żadnej. Wełna przegrała mecz w Śremie z Wartą aż 7:0.