Po pijanemu wyrżnął w sosnę

Po pijanemu wyrżnął w sosnę

DĄBRÓWKA LEŚNA, NOWOŁOSKONIEC. W miniony piątek14 kwietnia, o godzinie 17:50 na drodze leśnej pomiędzy miejscowościami Dąbrówka Leśna i Nowołoskoniec doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego. Jak się okazało kierujący był pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali dwa zastępy PSP oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Oborniki w trakcie działań ratowniczych.

W toku prowadzonych czynności policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda Civic, 21-letni mieszkaniec Ryczywołu, jadąc z Dąbrówki Leśnej drogą utwardzoną betonowymi płytami w kierunku Nowołoskońca uderzył w przydrożną sosnę.  Na szczęście w chwili zdarzenia w pojeździe nie było żadnych pasażerów i ucierpiał jedynie kierowca.

Z obrażeniami głowy został przetransportowany do obornickiego szpitala. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało u niego 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Gdy wyzdrowieje, czeka go postepowanie karne.

Podobne artykuły