Mecz straconych szans

Mecz straconych szans

OBORNIKI. Mnóstwo niewykorzystanych szans w meczu przeciwko FA Szamotuły, tak w skrócie można najkrócej opisać mecz Sparty w ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. W pierwszej połowie, w sytuacji sam na sam nie wykorzystali szansy: w 15 minucie Kaźmierczak, w 23 minucie Trębacz, w 36 minucie ponownie Kaźmierczak i w 38 minucie Siwek. Co nie udało się oborniczanom, udało się gościom z Szamotuł, którzy w 28 minucie po kontrze zdobyli pierwszego gola w tym meczu. Na odpowiedź nie trzeba było na szczęście długo czekać. W 34 minucie Siwek po zagraniu Kaźmierczaka wyrównał.

Po przerwie Sparta atakowała, lecz ponownie brakowało skuteczności. Szczególnie Marcin Bukowski mógł dwukrotnie wpisać się na listę strzelców. Dwa razy otrzymał bardzo dobre podanie od Barabasza, minął już bramkarza, lecz ten za każdym razem zdołał wygarnąć mu piłkę spod nóg. W tym okresie gry bramkę dla Sparty zdobył w 76 minucie Barabasz. Goście zdołali wyrównać w 85 minucie po rzucie karnym podyktowanym za faul Maciejewskiego na napastniku z Szamotuł.

Do końca spotkania nic już się nie zmieniło i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, a szkoda. Skład: Wosicki (46′ Wojciechowski) – Michałowski 60′ Bukowski Jakub), Kosmowski, Jankowski, Maciejewski – Krygier (46′ Giełda), Zawieja, Nowak (46′ Barabasz), Siwek (46′ Adamski) – Trębacz (46′ Bukowski Marcin), Kaźmierczak (46′ Grabia).

Podobne artykuły