6:0 Sparta – Radwan i wszystko jasne

OBORNIKI. Swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym piłkarze nożni Sparty rozegrali w sobotni wieczór 4 lutego, a przeciwnikiem oborniczan był zespół pilskiej klasy okręgowej – Radwan Lubasz. Wynik 6:0 odzwierciedla całkowicie przebieg wydarzeń na boisku. Niżej notowany rywal nie sprawił żadnych problemów drużynie Sparty, która grała w tym meczu bardzo pewnie i niepodzielnie panowała na boisku. Bramki padały po ładnych i efektownych akcjach zespołowych, a ich autorami byli: w 19 minucie i 33 minucie Bukowski, w 25 minucie Kaźmierczak. Po przerwie w 57 minucie  Barabasz, w 72 minucie Trębacz i w 87 Maciejewski. Za tydzień oborniczanie wyjadą na kolejny sparing do Gniezna, a ich przeciwnikiem będzie zespół poznańskiej klasy okręgowej: Vitkowia Witkowo.

Sobotni mecz spartanie zagrali w składzie: I połowa: Wosicki – Siwek, Kosmowski, Maciejewski, Schoen – Krygier, Nowak, Trębacz, Barabasz – Kaźmierczak, Bukowski. Skład II połowa – Wojciechowski – Krygier, Siwek, Maciejewski, Michałowski – Turostowski, Zawieja, Barabasz, Adamski – Trębacz, Sołowiej. Jaki będzie skład w kolejnym meczu, zobaczymy.