Turniej halowy wygrała obornicka Sparta

OBORNIKI. 22 stycznia w sali sportowej OCS-u odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Obornik. Organizatorami turnieju było Obornickie Centrum Sportu, Gmina Oborniki, Futsal Oborniki oraz MKS Sparta Oborniki, która w tym roku obchodzi 95-lecie istnienia. Otwarcia turnieju dokonał sekretarz gminy Krzysztof Nowacki oraz prezes klubu MKS Sparta Oborniki Zbigniew Gajewski. W imprezie uczestniczyło 10 zespołów.

Turniej wygrał zespół Sparty Futsal Oborniki I, który w finale pokonał zespół Lechii Kostrzyn 1:0, po golu Maksa Kaźmierczaka (najlepszego strzelca turnieju). Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Sparty Futsal Oborniki I Kacper Geier. W klasyfikacji końcowej najlepszymi byli kolejno: Sparta Futsal Oborniki I, Lechia Kostrzyn, AP Błękitni Owińska, Canarinhos Skórzewo, Złoci Złotkowo, Noteć Czarnków, Rożnovia Rożnowo, UKS Ludomy, Sparta Futsal Oborniki II i na końcu Chrobry Poznań.