Podsumowanie całorocznej pracy w Ryczywole

Podsumowanie całorocznej pracy w Ryczywole

RYCZYWÓŁ. Na zaproszenie wójt Renaty Gembiak–Binkiewicz w piątek 20 stycznia odbyło się w sali Gminnego Ośrodka Kultury spotkanie podsumowujące miniony rok pracy władz gminy. Przybyło wielu gości, a wśród nich: radni, sołtysi, pracownicy ryczywolskiego Urzędu Gminy, przedstawiciele lokalnych organizacji pozarządowych, policji, przedsiębiorcy i dyrektorzy placówek oświatowych. To już drugi raz w tak uroczysty sposób władze samorządowe podziękowały wszystkim zgromadzonym za ich wkład w rozwój Ryczywołu i gminy.

Przedstawiając osiągnięcia minionego roku, zarówno Renata Gembiak-Binkiewicz jak i przewodniczący rady gminy Michał Bogacz podkreślali dobre efekty wspólnej pracy. Mówili o tym, że z nadzieją patrzą na nadchodzący rok, bogaty w inwestycje i ambitne zadania do zrealizowania nie tylko przez władze samorządowe i pracowników samorządowych, ale także przez wszystkie instytucje i organizacje aktywnie współpracujące z samorządem lokalnym. Do podziękowań skierowanych do gości przyłączyła się Janina Feldmann, sekretarz gminy. Podkreśliła przede wszystkim niebagatelną rolę swojej szefowej jako dobrego włodarza gminy. W ciepłych słowach przekazała zgromadzonym punkt widzenia pracowników Urzędu Gminy w Ryczywole.

Były kwiaty i uściski, a po wielu miłych słowach, jakie padły w części oficjalnej spotkania zaproszono gości do kontynuowania rozmów przy wspólnej kawie.

Podobne artykuły