W Ludomach podążali za gwiazdą

W Ludomach podążali za gwiazdą

LUDOMY. Szczęśliwa gwiazda po raz drugi przywiodła mieszkańców Ludom i okolic do lokalnej szkoły na koncert bożonarodzeniowy „Podążając za Gwiazdą”. Repertuar, jak na grudniową porę przystało, obejmował kolędy i piosenki świąteczne, które zaprezentowali uczniowie ludomskiej szkoły i przedszkola. Pomysłowe stroje i aranżacje utworów rozbawiły, ale i wzruszyły widzów. Szczególnie podobały się występy przedszkolaków, których nie onieśmieliła ani mocno oświetlona scena, ani wielka widownia.

Występy wokalne urozmaicone zostały układami tanecznymi w wykonaniu „Tańczących Mikołajek” i pokazem mody mikołajowej. Nie zawiódł również tradycyjny święty Mikołaj, który pląsał z dziećmi po scenie i pozował do zdjęć. Popisy zostały nagrodzone rzęsistymi a w pełni zasłużonymi oklaskami. Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych zastąpiono w tym roku loterią, o trafnej nazwie „Szczęśliwa Gwiazda”. Dzięki zaangażowaniu i hojności rodziców oraz sponsorów, każdy kto wsparł placówkę w zbiórce funduszy na sprzęt nagłaśniający, otrzymał miłe świąteczne fanty. P

o koncercie można było podziwiać wystawę ozdób świątecznych, a także degustować smakołyki w kawiarence zorganizowanej przez radę rodziców. – Było nastrojowo, aromatycznie i smakowicie. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy liczyć na wielką życzliwość, zaangażowanie i pomoc rodziców w organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Bez nich byłoby ono niemożliwe – podsumowała relacjonująca imprezę Bogumiła Staszak. Na koniec pani Bogumiła powiedziała: Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podarowali nam swój czas, który w przedświątecznej gorączce jest na wagę złota i zaszczycili naszą placówkę obecnością w ten wyjątkowy wieczór. Wierzymy, że dobra gwiazda za rok ponownie sprowadzi ich w nasze progi, aby wspólnie podziwiać sceniczne talenty naszych uczniów i cieszyć się magią świąt Bożego Narodzenia.

Podobne artykuły