Świąteczno-noworoczne spotkanie

OBORNIKI. Tradycyjne już świąteczno-noworoczne spotkanie nauczycieli, które odbyło się w dniu 15 grudnia miało wyjątkową oprawę artystyczną. Kolędy i piosenki o tematyce świątecznej zaśpiewali podopieczni Mariana Żurowskiego, którzy w OOK biorą udział w warsztatach wokalnych. Prawdziwą rewelacją okazał się jednak występ dzieci ze szkoły w Sycynie.

Półgodzinne przedstawienie przebiegało w radosnej i podniosłej atmosferze. Dzieci i dorośli bawili się wspaniale, a wszyscy podziwiali, że tak długi występ przebiegł bez jednego potknięcia. Były duże brawa dla występujących i nauczycielek, które ich tak świetnie przygotowały. Po części artystycznej przyszedł czas na życzenia od zaproszonych gości w osobach starosty powiatowego Adama Olejnika i przewodniczącego rady miejskiej Pawła Drewicza. Do życzeń przyłączyła się Maria Lisek – prezes Zarządu Oddziału ZNP w Obornikach.

Przy kawie i słodyczach spędzono na rozmowach kilka miłych godzin. Na zakończenie spotkania wszyscy przybyli otrzymali gwiazdkową paczkę.

Podobne artykuły