Kolejny diler narkotykowy zatrzymany

Kolejny diler narkotykowy zatrzymany

ROGOŹNO. Policjanci z Rogoźna zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy. Podczas przeszukania wnętrza samochodu funkcjonariusze znaleźli 167,5 g marihuany, jedną tabletkę extazy, wagę elektroniczną oraz gotówkę w kwocie niespełna 3 tys. złotych.

Podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Z uwagi na podejrzenie kierowania pojazdem w stanie po zażyciu środków odurzających kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Chociaż policjanci tego nie przyznają, nieoficjalnie wiadomo, że podejrzany był obserwowany od dłuższego czasu, a zatrzymanie było związane była z szeroką zakrojoną akcją antynarkotykową w powiecie obornickim.

Zatrzymany był prawdopodobnie znaczącym w regionie dilerem. Prokuratura Rejonowa w Obornikach postawiła mężczyźnie zarzut posiadania i udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających. Zatrzymany podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Wobec podejrzanego sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podobne artykuły