Liga halowa

OBORNIKI. W niedzielę 23 rozegrano drugą kolejkę spotkań Halowej Ligi OCS. Wysokie wygrane odnotowały zespoły Askon i Ziomki Bogdanowo. Obrońcy mistrzowskiego tytułu nie zwalniają tempa. Po wygranej w pierwszej kolejce 6:0 z Top Gol dziś w podobny sposób rozprawili się z drużyną Minimaxx. Po pierwszej części Askon prowadził 2:0. Już w piewszych sekundach drugiej odsłony góra podwyższył wynik na 3:0, a w następnych minutach skompletował hat-trick. Rywale próbowali sie odgryzać, ale Askonowi pomagały słupki i poprzeczka.

Na osłodę Minimaxxowi pozostało tylko trafienie Rozmiarka. Ostatecznie jednak mistrz wygrał 6:1. Wiele bramek padło w meczu Meduzy z Ziomkami. Już w pierwszej minucie Grabiarz zdobył prowadzenie dla tych drugich. Kolejne dwie bramki to jednak już celne strzały Meduzy. Przed przerwą jednak Ziomki zdołały wyrównać. Po przerwie na prowadzenie 3:2 wyszli piłkarze Meduzy. Od tego momentu jednak do bramkii trafiały już tylko Ziomki. Przegrywając 3:4 Meduza skorzystała z możliwości gry 5 zawwodnikami w polu. Ziomki wykorzystały bezlitośnie pustą bramkę rywali i ostatecznie wygrały 7:3. Hat-trick zaliczył Szymkowiak. Zarówno w pierwszym i ostatnim meczu zanotowano remisy 1:1.

Z rana punktami podzieliły się zespoły Top Gol i Błysk. Popołudniem uczyniły to samo Centrum Ogrodnicze oraz Hakuna. Zespół z Bogdanowa moze zawdzięczać to swojej skuteczności. Przez wiele minut prowadził 1:0. Tuż przed przerwą Naparty powinien podwyszyć wynik na 2:0. Po zmianie stron to samo powinien uczynić Gromala. Niestety przeszkodził mu w tym W. Szrama, który wyręczył bramkarza rywali. W ostatnim spotkaniu Lodziarnia przegrała z Browarami 2:4.

Podobne artykuły