Nocne zwiedzanie z nadfrekwencją

GMINA OBORNIKI. Kolejna edycja zwiedzania Obornik nocą zaskoczyła wszystkich a zwłaszcza organizatora, którym było tym razem Obornickie Ośrodek Kultury.

Gdy dyrektor OOK Adam Krasicki ogłosił zapisy, to pomimo obowiązkowej wpłaty 10 złotych, w ciągu paru godzin zarezerwowano wszystkie miejsca.

Szczęściarzom, którzy wezmą udział w przygodzie zatytułowanej ?Nasze miasto nocą? już można gratulować, bowiem wszystkie trzy obiekty, które przyjdzie im zwiedzać, warte są wizyty i poznania. Wszystkie znajdują się nieopodal Obornik i są od siebie całkowicie różne. Więcej w tej kwestii ani słowa, bo nie byłoby niespodzianki.

Frekwencja zaskoczyła też sekretarza gminy i współorganizatora poprzednich edycji Krzysztofa Nowackiego, który powiedział: W przyszłym roku musimy złamać formułę i zaproponować oborniczanom nocne zwiedzanie miasta i okolic z własnym dojazdem, bo logistycznie nie uda się wszystkim zaproponować autobusów. Na pytanie, co będzie można zwiedzić w przyszłym roku, pan Krzysztof tylko się tajemniczo uśmiechnął, zapraszając po odpowiedź na to pytanie za rok.

Nocne zwiedzanie miasta ma swój urok, ma swoisty klimat, stwarza możliwość odwiedzin w miejscach za dnia nieczynnych dla zwiedzających oraz ma też swój wesoły finał przy ognisku, herbatce i rozmowach.

Gdzie w tym roku będzie finał, tego także zdradzić nie możemy, choć warto wiedzieć, że wybór był doskonały.

Podobne artykuły