Spotkanie Mikołajkowe – Akademia Spartan

OBORNIKI. W hali OCS odbyły się spotkania Mikołajkowe których uczestnikami byli podopieczni Akademii Spartan prowadzonych przez Urszule Filode , Kingę Olenderek, Jana Opisza oraz podopiecznych SportCamp Szczecin którego trenerem jest Adriana Gryglicka. Mecze odbywały sie od godz. 16 do 17 w sobotę oraz od 10 do 12 w niedzielę. Spotkanie to było małym podsumowaniem prawie dwu letniej działalności Akademii Spartan. W tych dniach jednak najważniejsze były uśmiechy i radość dzieci z tego, że grają w piłkę, należą do grupy rówieśników która powoli staje się handballową rodziną oraz wspaniała Mikołajkowa atmosfera. Młodzi podopieczni zaprezentowali się bardzo pozytywnie, nawet najmniejsi potrafili doskonale odnaleźć się podczas meczu. Mamy w Obornikach zwinne, pozytywne i chętne do gry dzieci.

Do obornickiej hali zawitał Mikołaj, który wręczył dzieciom upominki natomiast uwieńczeniem dwu dniowych zmagań szczypiornistów było otrzymanie pamiątkowych medali oraz słodkości. Zwycięzcami tych spotkań były oby dwa zespoły, wszystkim dzieciom należały się ogromne gratulacje za sam udział w spotkaniach. Zapewne było to dla nich olbrzymie wydarzenie które jeszcze bardzo długo będą pamiętać.

Zarząd SKF Sparta Oborniki dziękuje za naszym pośrednictwem wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania Spotkania Mikołajowego: rodzicom szczypiornistów Akademii Spartan, Tadeuszowi Ratajczakowi, Michałowi Kosmowskiemu – KOSBUD, Damianowi Bukowskiemu – CDN, Wojciechowi Kucińskiemu REMBUDEX, Piotrowi Wawrzyniakowi, Marianowi Człapie – Zakład ogólnobudowlany oraz sędzi Magdalenie Białyńskiej.

Podobne artykuły