Niespodziewana porażka w Lubinie

OBORNIKI. Ostatnia kolejka I rundy w II lidze mężczyzn za nami. Niestety Sparta doznała porażki na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin. Wynik 24:23 dla zawodników z Dolnego Śląska jest zaskoczeniem, gdyż faworytem tego starcia byli oborniczanie.

Mecz w niedzielne południe był ostatnim akcentem w II lidze mężczyzn tej rundy. Spartanie jechali po zwycięstwo do niżej notowanego rywala. Był to mecz bramkarzy obu zespołów, którzy bronili z blisko 50% skutecznością. W obornickim zespole dwoił się i troił Sebastian Kustoń potwierdzając w swoje 20 urodziny wysoką dyspozycję ostatnich tygodni. Ostatnie 10 minut świetną zmianę dał mu 17-letni Maciej Wiśniewski. Niestety po drugiej stronie boiska świetnie dysponowani byli bramkarze Zagłębia, którzy odbili jedną piłkę więcej. Mecz zakończy się wynikiem 2 23. Sparta po 11 kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 9 punktów.

Sparta: Kustoń, Wiśniewski, Nowak 1, Myszkowski 2, Golczyński 2, Surma 3, Ratajczak J. 5, Wosicki 2, Tepper, Garstecki, Sztuba 1, Eitner 1, Kuliński, Ratajczak Sz. 6.

Podobne artykuły