Wypadki we mgle

CHRUSTOWO, OBORNIKI. W minioną środę mgła w regionie była tak gęsta, że ograniczała znacząco widoczność kierowcom samochodów. Ciężkie warunki i nieuwaga doprowadziły do kilku wypadków.

W Chrustowie, około godz. 4.45, kierowca samochodu marki Mercedes, 43-letni mieszkaniec Bydgoszczy, stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w płot przydrożnej posesji. Jadący za nim samochód marki Opel Corsa nie zdążył wyhamować. 57-letni kierowca, mieszkający w Szczecinku, skręcił kierownicą i wjechał w betonowy słup odgradzający tę samą posesję.

Kilka godzin później, o godz. 7.50, też w Chrustowie, 35-letni kierowca z Bydgoszczy uderzył autem marki Iveco w tył stojącego na drodze samochodu marki Renault. Policjanci z Obornik przebadali wszystkich kierowców alkomatem, okazało się, że byli trzeźwi.

Tego samego dnia, na ul. Czarnkowskiej w Obornikach, 21-letnia kobieta kierując samochodem marki BMW wjechała w tył samochodu marki Peugeot, którym kierowała 45-letnia oborniczanka. 21-latka została przewieziona do szpitala w Obornikach.

Podobne artykuły