Piotr Reiss trenował z dziećmi

OBORNIKI. W czwartek, 26 marca na najmłodszych mieszkańców Obornik czekała niespodzianka – na treningu Akademii Piłkarskiej Reissa pojawił się patron szkółki, Piotr Reiss. Słynny ?Rejsik? nie tylko trenował z małymi piłkarzami, ale także chętnie udzielał rad i wskazówek oraz rozdawał autografy. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

– Bardzo się cieszę, że nasza Akademia w Obornikach tak dynamicznie się rozwija. Gorąco zapraszam wszystkie dzieci do rozpoczęcia przygody z piłką. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że treningi pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności czy pracy w grupie. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry, a nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści ? wpływa na prawidłowy rozwój dziecka ? podsumował Piotr Reiss.

– Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu szkolenia. Nasza lokalizacja została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, zawsze też możemy liczyć na porady i wskazówki patrona Akademii, Piotra Reissa. Wszystko to sprzyja temu, by już za kilka lat Ci młodzi sportowcy odnosili sukcesy w najlepszych polskich, a  może nawet zagranicznych klubach ? opowiada Rafał Ratajski, koordynator Akademii w Obornikach.

Do Akademii Piłkarskiej Reissa w Obornikach cały czas może dołączyć każde dziecko już od 4. roku życia. Właśnie rozpoczęły się wiosenne nabory. Harmonogram dostępny jest na stronie www.akademiareissa.pl.

Podobne artykuły