Przedświąteczne spotkanie obornickich sołtysow

OBORNIKI. Ostatnia w tym roku narada solotysów miała iście świąteczną oprawę. Dzieci ze szkół w Rożnowie oraz młodzież z obornickiego LO przygotowały dość niecodznienne jasełka, w ktorych piosenki przplatały chumorystyczne scenki. 

Występującym towarzyszyła Alicja Reich, która podziękowała za miłe przyjęcie. Po nagrodzonym brawami spektalu burmistrz wraz z asystą obdarował sołtysów życzeniami oraz kalendarzami na rok przyszły. 
– Czas swiąt to czas refleksji. Wykorzystajcie ten czas by wybaczyć, by się pojednac i zapomnieć. Wejdźcie w nowy rok z marzeniami – powiedział  Tomasz Szrama. Goszczący w magistracie starosta obornicki życzyl sołtysom radosci i miłości oraz realizacji planów. – A najwazniejsze aby nam się zawsze zgadzala kasa – rzekł na koniec Adam Olejnik. 
Życzenia złożyli również, wicestarosta oraz wiceburmistrz a potem przyszedł czas na opłatek i wzajemne życzenia przy zapachu pierników i melodii kolędy. 
Świąteczne spotkanie stało się także okazją do złożenia gratulacji Hipolitowi Kowalskiemu, sołtysowi Ślepuchowa, który obchodzi w tym roku trzydziestolecie pełnienia swej funkcji. Na koniec sołtysi złożyli Tomaszowi Szramie życzenia imieninowe.

Podobne artykuły