Ruszył obornicki sztab Wielkiej Orkiestry

OBORNIKI. Zanim 11 stycznia zagra w całym kraju po raz 23 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, obornicki sztab pod przewodnictwem Zygmunta Dyczkowskiego i Adama Krasickiego zebrał się w miniony czwartek aby rozpocząć przygotowania do zbliżającego się finału. Zostały rozdzielone zadania, służby podjęły się ochrony i wsparcia, zgłosili się pierwsi „umilacie” czasu przeznaczonego na kwestę w sali Obornickiego Centrum Sportu przy ulicy Obrzyckiej. Jak co roku dary przekazane do zlicytowania będzie można składać po 1 stycznia w sklepie „Sezam”, znajdującym się na Rynku w Obornikach. Ci, którzy nie zdążą tego zrobić, mogą ofiarować gadgety również w dniu licytacji w hali na miejscu finału przy ul. Obrzyckiej.  

Aby wesprzeć zbiórkę WOŚP, można także dokonywać wpłat bezpośrednio na konto bankowe, na nr rachunku 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739. O przekazaniu wpłaty należy powiadomić obornicki sztab. 
Na koniec przypominamy, że 23 stycznia będą zbierane pieniądze na zakup aparatury dla potrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Podobne artykuły