Obornickie Koty wygrywająają

POZNAŃ, OBORNIKI. Pod koniec listopada zostały rozstrzygnięte w Poznaniu podwójne zawody  zawody Dancehall International Poland, których finał odbędzie się w Moskwie oraz Dancehall Or DIE XI.

Uczestnicy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w kilku kategoriach. W zawodach ni emogło zabraknąć tancerek z obornickiego Klaudia Raich oraz Malwina Gorzelańczyk przeszły do drugiego etapu (12 solistów). Następnie zmierzyły się z Agą Morko (Warszawa/Zwycieżczyni DIP) oraz Izu Berendt (Gdańsk). Klaudia Raich & Martyna Gramza wygrały bitwę z Olekiem Olechem & Alicją Sikorą (Warszawa). Ich pierwsza bitwa 2 vs 2 została  wygrana i to w dodatku w niesamowitym stylu. 
W klasie Dancehall or Die XI: CatClan-Small Cats zdobył I miejsce na cztery ekipy w kat. formacja dancehall do 15 lat, CatClan-Step Black miał II miejsce na 20 ekip w kat. formacja dancehall pow.15 lat.  
– Dziękuję całej naszej armii CatClan, która przyniosła mi tyle radości, emocji i dumy. Tańczyłyście z serduchem na dłoni i mogę być z was tylko i wyłącznie dumna. W życiu nie zebrałam tylu pochwał, nie usłyszałam tylu miłych słów na temat Naszej ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim, którzy okazali nam tak wiele wsparcia i zdzierali gardło jak tylko zjawiliśmy się na parkiecie – powiedziała Ilona Tadla.
Dziękowała fantastycznym dziewczynom. – To był niesamowity dzień…  Nadal nie mogę ochłonąć, przestać się uśmiechać, dojść do siebie, a przede wszystkim uwierzyć. 
Reprezentacja Cat Clan: to SMALL CATS a w nim: Maja Cebulska, Klaudia Raich, Emilia Piotrowska, Zuzanna Sawicka, Malwina Gorzelańczyk, Amelia Zbierska, Martyna Gramza, Monika Okupniak, Urszula Paterska, Dominika Wieczorek, Julia Stroińska, Jagoda Grala i Alicja Bartkowiak.
STREET SMILE i Karolina Nowaczyk, Natalia Skrzypek, Justyna Nadolna, Weronika Błasiak, Anna Skawińska iAgata Bardzik.  
STEP BLACK: Klaudia Koralewska, Agata Musiał, Aleksandra Nawrot, Beata Andrzejewska, Roksana Słaba, Laura Zbierska, Julia Hejdysz, Kasia Lach i Karolina Nowaczyk.

Podobne artykuły