Autobusy do Rogoźna bez zmian

OBORNIKI, ROGOŹNO. W czwartek, 11 grudnia burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał porozumienie z nowym burmistrzem Rogoźna Romanem Szuberskim, dotyczące komunikacji pomiędzy miastami. W ramach porozumienia na kolejny rok utrzymane zostaną linie: 31 i 32 na trasie Rogoźno – Oborniki i Oborniki – Rogoźno.

Przypominamy busy wyjeżdżają z Rogoźna z placu Karola Marcinkowskiego, przez rondo Józefa Melzera, Rudę (motel), dworzec PKP, ulicę Garbacką i miejscowości: Garbatkę, Dziewczą Strugę, Parkowo (szkoła), Wełnę, Jaracz, Rożnowo i Kowanówko, a w Obornikach: dworzec PKP, Urząd Miejski, Targowisko, Rynek i dworzec autobusowy.
Komunikacja międzygminna umożliwia uczniom dojazd do szkół, a dorosłym załatwienie swoich spraw w starostwie, szpitalu, czy u lekarzy specjalistów i powrót w godzinach południowych. Nie zapomniano też o kursie w godzinach wieczornych. Ceny biletów normalnych pomiędzy strefami na trasie, pozostają takie same jak na pozostałych połączeniach i wynoszą: 2,00; 3,00; 3,50 i 5,00 złotych.

Podobne artykuły