Turniej mikołajkowy

SUCHY LAS, OBORNIKI. Wysoki poziom zaprezentowany podczas finału OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn rozegrany 8 listopada w Obornikach zaowocował zaproszeniem reprezentacji Obornik na prestiżowy IV Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Suchy Las jaki odbył się w sobotę 6 grudnia w hali GOSiR w Suchym Lesie. Chłopcy pod opieką Ireneusza Bartoszka i Roberta Jankowiaka wypadli bardzo dobrze zajmując wysokie czwarte miejsce w silnie obsadzonej imprezie, przegrywając udział w finale z Piłkarską Akademią Red Box Poznań po serii rzutów karnych. W meczu ze szkołą Dębinka z Poznania o trzecie miejsce pechowo stracili bramkę w ostatniej minucie. Turniej wygrała reprezentacja Kaźmierza.

Najlepszym bramkarzem został uznany obornicki zawodnik Gracjan Stachowiak. Organizatorzy imprezy przesyłają za naszym pośrednictwem wielkie podziękowania dla burmistrza Obornik Tomasza Szramy, który umożliwił transport na turniej zapewniając autobus miejski, prowadzony przez bardzo sympatycznego kierowcę Dariusza Goćwińskiego. 
Zmagania trwały bardzo długo aż do późnych godzin wieczornych. Dzieci, które nigdzie nie trenują a spotykają się regularnie na obornickim Orliku, miały okazję wziąć udział w sportowych zmaganiach i wygrały dużo nagród, dzięki sponsorom turnieju BZ WBK, Mercedes Benz, PZU Życie, Edmund Koczorowski, Lidl, Chacie Polskiej i innym. 

Podobne artykuły