Mikołajki w SP4

OBORNIKI. Jak co roku hucznie obchodzono Mikołajki w Szkole Podstawowej nr 4 na Osiedlu Leśnym. Gdy czekano na świętego Mikołaja przedstawiciele wszystkich klas, nie wyłączając zerówki, wzięli udział w konkursie z wiedzy o świętym Mikołaju.  Oczywiście jak przystało na polską tradycję  wszystkie dzieci  bezbłędnie odpowiadały  na postawione pytania. 

Podczas całej uroczystości wystąpiło wielu młodych artystów  z różnych klas. Na szczególną uwagę zasługują występy  uczennicy klasy 6c Aleksandry Leśnickiej. Jesteśmy pewni,  że  jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o występach  tej,  jakże młodej ale obdarzonym wyjątkowym  głosem, dziewczynki.  Z wielkim aplauzem przyjęły dzieci wjazd długo  wyczekiwanego świętego. Wszyscy powstali z krzeseł  aby zobaczyć ten niecodzienny widok. 
W tym roku  zaprzęg świętego Mikołaja stanowiło stado reniferów i  elfów. W ich rolę wcielili się uczniowie klas czwartych i piątych. W  roli Świętego Mikołaja w tym roku  zadebiutował nauczyciel religii Dominik Niezgodzki.  Jak oceniono spisał się znakomicie. Pomocnikiem jego była śliczna pani krasnoludkowa, w którą wcieliła się nauczycielka języka angielskiego pani Kasia Kęsy. Tak jak przystało w tym dniu, nie obeszło się bez prezentów.  
Uczniowie wszystkich klas zostali obdarowani słodkościami. Nad całością czuwała pani Wanda Ratajczak organizator tegorocznych mikołajek. Tą  bardzo udaną imprezę będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej www.oborniki.com.pl

Podobne artykuły