Oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu obornickiego – gminy Rogoźno i Ryczywół

GMINY ROGOŹNO i RYCZYWÓŁ.  Komitet Wyborczy PSL  –  2382

1 JANUS Bogusław  630
2 ZIELIŃSKI Kazimierz 343
3 PIĄTKOWSKA Barbara 49
4 WENDLANDT Wiesław Antoni 210
5 KRZEMIŃSKA-ZENGER Longina 130
6 FRYC Kazimierz 105
7 PAWLAK Waldemar Paweł 18 1
8 CZECHOWSKI Tadeusz 87
9 WITKOWSKA Marzena 68
10 SIWAKOWSKA Ewa 49
11 KARNICKI Krystian 124
12 WENDLANDT Grażyna 75
13 TETZLAFF Grzegorz 113
14 WARDĘGA Paweł Jan 21 8
 
KKW Prawo i Sprawiedliwość – 691
1 KRZYWOSZYŃSKA-URBAN Dorota 201
2 SZRAMA Henryk Tadeusz 233
3 PACHOLCZAK Lucjan Marian 30
4 RAKOWSKI Adam 42
5 NOAK Jolanta Elżbieta 31
6 TOMCZAK Paweł Jan 52
7 ŚWIDERSKA Bolesława Kazimiera 26
8 STACHOWIAK Jerzy Kazimierz 76
 
KWW Sport i Bezpieczeństwo – 1370
1 OSTROWSKI Krzysztof Mariusz 433
2 GROMANOWSKA Krystyna  131
3 DWORZAŃSKI Bartosz Ryszard 155
4 PIĄTKOWSKI Roman 42
5 MIĘŻALSKI Tadeusz 49
6 KACZMARCZYK Krystian 66
7 KALFF Dawid 42
8 IGNAC Łukasz 31
9 DŁUGOSZ-GÓRZNA Małgorzata 41
10 MICHALUK Joanna 35
11 PILARSKA Angelika Bernadeta 6 0
12 MAREK-GÓRA Beata Teresa 27
13 LANG Małgorzata Maria 191
14 DREWICZ Rafał Stanisław 6 7
 
LEWICA RAZEM –  716
1 HOPA Marek Edmund 116
2 HINZ Zdzisław Kazimierz 193
3 CISOWSKI Błażej 226
4 JANECZEK Sara Andżelika 18
5 WIŚNIEWSKA Wanda Maria 15
6 GOMAN Damian Stanisław 10
7 ZARĘBSKI Józef 39
8 JANOWSKA Katarzyna Maria 25
9 NOSAL Maria Bogusława 11
10 GRACZ Marta Magdalena 12
11 TABAT Monika 17
12 BŁAŻEJEWSKI Tomasz 34
 
Nasza Gmina – Nasz Powiat – 1563
1 PASTERNAK Agata 182
2 ZIMNY Robert 332
3 WIESE Leon 118
4 KUBISZ Zbyszko Andrzej 93
5 WALISZEWSKI Jacek Stanisław 52
6 BARDZIK Wanda Teresa 11
7 GLAPIAK Jacek Tadeusz 55
8 ŁUBIANKA Bernardeta Daniela 157
9 KOWALSKI Marek Jerzy 145
10 SIERZCHUŁA Maria Anna 35
11 NOWACKI Jan 63
12 LIS Michał 126
13 FIGIEL Dorota 2 3
14 EWERTOWSKI Bartosz Zdzisław 171
 
Porozumienie Obywatelskie Razem – 1034
1 WAŃKOWICZ Gustaw Kazimierz 263
2 GACEK Jerzy Kazimierz 230
3 GRUSZCZYŃSKI Piotr 102
4 KANIA Joanna 42
5 NAPIERAŁA Joanna Katarzyna 61
6 DZIAŁO Henryk 57
7 KLĘCZAR-PAWLAK Adriana  3
8 LIS Jan Kazimierz 7 5
9 STRZYKAŁA Marta 27
10 SIWIŃSKI Henryk 49
11 KRUPCZYŃSKA Magdalena 43
12 JUSZKIEWICZ Ryszard 14
13 CIESIÓŁKA Grzegorz 14
14 MĄDEREK Dorota Maria 54

Podobne artykuły