Dwanaście lat burmistrzowania

ROGOŹNO. Bogusław Janus rządził gminą przez ponad dekadę. Wiele zmieniło się w mieście oraz na wsi za jego kadencji. Wystarczy przejść się nową promenadą lub po targowisku. Udało mu się również w pełni skanalizować miasto i wiele wsi, wybudować pierwsze rondo w Rogoźnie, wiele boisk i wyremontować większość świetlic wiejskich. Podliczyliśmy długość wszystkich wyremontowanych i wybudowanych dróg oraz chodników i wyszła nam odległość z Rogoźna do Berlina.

Nowym burmistrzem Rogoźna zostanie Roman Szuberski, pedagog oraz wieloletni przewodniczący rady miejskiej. Wygrał z Janusem w pierwszej turze wyborów o włos, przekraczając próg 50% o 0.16%.
– Wyborcy postawili na zmiany i szanuję ich wybór. Cieszę, że przez tyle lat udało mi się tak wiele zrobić. Nie robiłem tego dla siebie. Wszystkie budynki, które udało nam się wyremontować i zbudować, wszystkie przedsięwzięcia, które zakończyliśmy zostaną po tym. jak odejdę. Będą służyć nie tylko dzisiejszym rogoźnianom, ale również przyszłym pokoleniom. Jestem dumny, że mogłem służyć mieszkańcom tak wspaniałego miasta i jestem wdzięczny za poparcie przez te wszystkie lata oraz każdy oddany głos na moją osobę. Serdecznie dziękuje – powiedział Janus w ostatnich dniach urzędowania.

Podobne artykuły