Medalowo dla Obornickiego Klubu Karate

OBORNIKI. W sobotę najmłodsi zawodnicy Obornickiego Klubu Karate rywalizowali w naszym mieście przed własną publicznością  w VIII okręgowym turnieju karate o Puchar burmistrza Obornik. Start należy uznać za bardzo udany. Oborniccy medaliści w poszczególnych konkurencjach. Kata drużynowe: II m Filip Osiński, Piotr Kulikowski, Krystian Chrzanowski w kat. 2004 i młodsi.

Kihon, II m Oliwer Wieczorek w roczniku 2005, II m Jakub Bartoszewicz w roczniku 2002. Kata indywidualne: I m Kulikowski Piotr rocznik 2007 kat. gr A, I m Krystian Chrzanowski rocznik 2007 kat. gr. B, I m Antoni Przybył w roczniku 2005, II m Gabrysia Przybył w roczniku 2005, II m Weronika Kencka w roczniku 2003, III m Filip Osiński w roczniku 2006, III m Agata Wosicka w roczniku 2006, 
III m Kacper Kukuła w roczniku 2006, III m Braian Szrama w roczniku 2005, III m Kacper Kornaś w roczniku 2003. Kumite indywidualne: III m Kacper Kornaś w roczniku 2003 kat. – 35 kg, III m Mikolaj Zmysliński rocznik 2003 kat. + 35 kg.
Natomiast w niedzielę seniorzy wzięli udział w mistrzostwach Polski karate Japońskiej Federacji Karate, które odbyły się w Przeźmierowie. Oprócz zawodników z Polski w mistrzostwach tych brali udział także zawodnicy z Czech. Oborniccy karatecy, w składzie Paweł Przewoźny, Paweł Baran i Krzysztof Waśko, okazali się najlepsi w konkurencji kata drużynowego zdobywając pierwsze miejsce. Najlepszym zawodnikiem po raz kolejny okazał się Paweł Przewoźny, który wywalczył złoty medal w konkurencji kumite indywidualnego i kata indywidualnego. Brązowy medal zdobył także również w kata indywidualnym Krzysztof Waśko, natomiast tuż za podium na IV miejscu znalazła się Sara Wosicka, która startowała w konkurencji kumite.

Podobne artykuły