Dwumecz Red Boxu

OBORNIKI. W sobotę dwie ekipy – Słoneczny Patrol Orlik 1 i SKT Orlik 2 – zorganizowane przez Ireneusza Bartoszka zmierzyły się ze sobą w dwumeczu piłkarskim i wzięły udział w konkursach. W meczach lepszy okazał się być SKT Orlik 1, ale w konkurencjach indywidualnych i drużynowych górą był Słoneczny Patrol. Przypomnijmy, zmagania odbywają się w każdą sobotę do połowy października, wstęp jest wolny a do wygrania oprócz pucharów, dyplomów, medali są talony na sprzęt sportowy Adidas ufundowane przez Obornickie Centrum Sportu. Zgłaszać się można pod numerem telefonu 730 992 417.

W sobotę w rzutach karnych zwyciężył Słoneczny Patrol 2:1. Królem rzutów karnych został Tomasz Ott (SKT) – bramkarz drużyny. Jedynym, który trafił w słupek w kolejnej konkurencji został Sebastian Kołodziej (Słoneczny Patrol). W zmaganiach „Sam na sam z bramkarzem”, lepsza ekipa Słonecznego Patrolu. W poprzeczkę trafił tylko Daniel Rybczyński (bramkarz Słonecznego Patrolu). Wynik meczu Słoneczny Patrol Orlik 1 – SKT Orlik 2 brzmi: 1:6
W drużynie Patrolu zagrał: Alan Lenarczyk -1, Damian Torkiewicz, Sebastian Kołodziej, Daniel Rybczyński, Krystian Buren, Rafał Grzechowiak. W drużynie SKT: Filip Januchowski -2, Igor Chromczak- 2, Hubert Sommerfeld- 1, Jakub Senkowski- 1, Rafał Karasiewicz, Gabriel Maciejewski, Tomasz Ott. 

Podobne artykuły