Menu kulturalno – rozrywkowe

OBORNIKI. Obornickie Centrum Kultury ma zamiar skończyć tę zimę wieloma gorącymi propozycjami, wśród których prawdziwą wisienkę na bogatym torcie znajdzie chyba każdy, bo jest fatycznie w czym wybierać.

Już 14 lutego OOK zaprasza na młodzieżową zabawę taneczną w tropikalnym klimacie o nazwie Kokos Party. Bilet będzie kosztował 10 zł, lecz za połowię tej kwoty wejdą wszyscy ubrani w strój hawajski. 

Następnego dnia, 15 lutego o godzinie 18 będzie można się spotkać z Janem Wróblem – historykiem, publicystą i nauczycielem, aby usłyszeć „Jak nie zwariować w szkole, czyli kij w mrowisko”. Wstęp jest wolny a temat wielce zajmujący. 16 lutego o godzinie 17 zagra w karnawałowym klimacie Obornicka Orkiestra Dęta. Tytuł koncertu Dopóki Jesteś – a wstęp jest wolny. 17 lutego o godzinie 18 melomanów czeka kolejny wieczór operetkowy. Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu wystąpią w programie „Kalman, w krainie Czardasza” bilety po 25 zł. 23 lutego od godziny 15 zmagać się będą sołectwa podczas estradowych potyczek wsi o nazwie HECA, HECA KOŁO PIECA. Wstęp wolnyNa miłośników kabaretu będą czekać 28 lutego o godzinie 17.30 ŁOWCY.B. Cena biletu – 37 zł. 1 marca od godziny 20:00 będzie można pożegnać Karnawał potańcówką z dj Tecławem. Bilety po 45 zł.
8 marca tradycyjnie już BABSKI WIECZÓR. O godzinie 18 organizatorzy zaproszą panie „na bezludną wyspę” a cena biletów to 48 zł. 21 marca rewelacyjny spektakl w nie mniej rewelacyjnej obsadzie. O godzinie 19 rusza KLIMAKTERIUM 2 i będzie to prawdziwy szał menopauzy! Bilety w cenie 70 i 80 zł. 29 marca o godzinie 18 rozpocznie się koncert muzyki francuskiej zatytułowany „MIŁOŚĆ W PARYŻU”. Zapraszają nań Dorota Lanton wraz z akompaniującymi jej: Bogusławem Nowickim i Markiem Stefankiewiczem, bilety po 25 zł
Wreszcie 3 kwietnia o godzinie 20 wystąpi w Obornikach prawdziwa legenda polskiego rocka i tu wystarczą tylko trzy litery – TSA. bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 45 zł (dzień koncertu). I na koniec pytanie? Czyż można się nudzić w Obornickim Centrum Kultury przy takim menu?

Podobne artykuły