Kamil Górski zwycięzcą konkursu

OBORNIKI, BRUKSELA. Ogłoszony przez naszą redakcję konkurs na hasło 10 – lecia wstąpienia do Unii Europejskiej dobiegł końca a był premiowany stażem w Brukseli. Wpłynęło wiele prac a nasze jury ostatecznie wybrało krótkie, lecz chwytliwe hasło "Przez 10 lat Oborniki z Unią za pan brat". 

Jego autorem jest 26-letni oborniczanin Kamil, mieszkaniec ulicy Armii Krajowej, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończył kierunek stosunków międzynarodowych ze specjalnością wschodoznawstwa. 
Pomysłodawcami i patronami konkursu byli europoseł z PSL Andrzej Grzyb oraz prezes zarządu powiatowego PSL i wiceprezes z wojewódzkiego PSL Krzysztof Paszyk. Pan Kamil spotkał się w Poznaniu z Andrzejem Grzybem, w którego biurze odbędzie staż i podpisał odpowiednią umowę. 
Do Brukseli udał się w minioną niedzielę, by od poniedziałku rozpocząć swój staż. Cieszy go poznanie Parlamentu Europejskiego od wewnątrz, możliwość obserwacji pracy europarlamentarzystów, jak i zwiedzanie samej Brukseli a jest to wyjątkowo piękne miasto.
Zwycięzcy naszego konkursu gratulujemy mając nadzieje, że staż spełni wszelkie jego oczekiwania. 

Podobne artykuły