Przebudzenie Orkanu i zwycięstwo Rożnovii

GMINA OBORNIKI.. W dużo lepszych humorach niż tydzień temu, kończą weekend zespoły A-klasy z terenu gminy Oborniki. Tym razem dwaj przedstawiciele gminy, Orkan Objezierze i Rożnovia Rożnowo odnieśli zwycięstwa, a jedynie Tęcza Lulin zaznała goryczy porażki. Dla Orkanu mecz z KS Gaj Wielki miał podwójne znaczenie. Po pierwsze na ławce trenerskiej debiutował tymczasowy trener zespołu Piotr Kucharski. Po drugie Orkan musiał się w końcu przełamać i zainkasować trzy punkty. Sztuka ta się udała, a zespół z Objezierza pokonał na wyjeździe KS Gaj Wielki 5:3. Drużyna z Objezierza jak tylko objęła prowadzenie w tym spotkaniu, to nie oddała go już do końca.

Zwycięstwem zakończyło się także niedzielne spotkanie Rożnovii Rożnowo, która po zaciętym pojedynku pokonała Rokitę Rokietnica 4:3. Tym samym zespół z Rożnowa dopisał 3 punkty do swojego dorobku i realnie może zacząć myśleć o opuszczeniu strefy spadkowej. 
W gorszych nastrojach z boiska schodzili natomiast zawodnicy Tęczy Lulin, którzy na własnym boisku musieli uznać wyższość Tarnovii II Tarnowo ulegając jej 1:3. Tym samym zespół z Lulina szybkim krokiem podąża ku strefie spadkowej. A już za tydzień wielkie derby gminy Oborniki, w których to Orkan Objezierze zmierzy się z Rożnovią Rożnowo. 

Podobne artykuły