Darmowy internet bez zarzutu

OBORNIKI. Urząd miejski, boisko Szkoły Podstawowej nr 2, Urząd Skarbowy, amfiteatr, stadion Sparty, boisko Szkoły Podstawowej nr 3 – co łączy te miejsca? Darmowy bezprzewodowy internet tzw. hotspot , który właśnie tam działa. 

Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić, aby uzyskać dostęp jest posiadanie komputera lub telefonu wyposażonego w bezprzewodową kartę sieciową WiFi. Odbiór zapewniają anteny zamontowane w 6 miejscach na terenie miasta. Aby korzystać z darmowego internetu wystarczy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować jego warunki. Czas jednorazowej sesji w ramach dostępu nie będzie dłuższy niż 60 minut. 
Korzystający z internetowej sieci miejskiej mają do dyspozycji pomoc techniczną dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 do 20 00 pod nr telefonu 695 214 749 lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: hotspot@piosik.pl. Koszty i opłaty związane z dostarczeniem przedmiotu umowy, wdrożeniem, transportem, dokumentacją niezbędną do użytkowania, instalacją, uruchomieniem oraz obsługą serwisową poniosła gmina Oborniki. Dostawcą jest lokalna firma www.Piosik.pl.

Podobne artykuły