Przyjaciel po remoncie

OBORNIKI. Burmistrz Tomasz Szrama, senator RP Jan Filip Libicki, poseł Jakub Rutnicki oraz dyrektor Małgorzata Ludzkowska odwiedzili podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Przyjaciel. Była to również okazja, by podziękować za społeczną pracę na rzecz osób potrzebujących opieki, a także obejrzeć wyremontowaną, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt i odpowiednio przystosowaną toaletę wraz z nowo powstałym pomieszczeniem socjalnym oraz biurowym. 

Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu gminy Oborniki, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej i Fundacji „Döval”, która przekazała wartą 8 tys. zł wirówkę do masażu kończyn dolnych oraz wielu prywatnych osób. Wszystkie prace budowlane  wykonało przedsiębiorstwo INKOR Włodzimierza Koralewskiego z Obornik. 
Jak zdradziła prezes Aldona Ból: teraz myślimy o wyremontowaniu dwóch sal – rehabilitacyjnej i terapii zajęciowej, w których codziennie przebywają i ćwiczą nasi podopieczni. Kolejny remont jest konieczny, by sprostać wymogom i przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo.

Podobne artykuły