Inauguracja sezonu II ligi

OBORNIKI. Po czteromiesięcznej przerwie na parkiety wracają seniorzy obornickiej Sparty. Już w najbliższy weekend 14 września o godzinie 18 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej podejmą  Bór Oborniki Śląskie. Zarząd Sparty, zawodnicy, trenerzy zapraszają wszystkich sympatyków sportu, by swoim dopingiem pomogli szczypiornistom w walce o ligowe punkty. 

W II lidze zadebiutuje  kilku wychowanków, którzy mają w przyszłości stanowić o sile miejscowego zespołu. Zespół został przebudowany, do Wągrowca wrócił Bartosz Jankiewicz a do Poznania Błażej Nowacki. W Obornikach z wyjątkiem Błażeja Kwiatkowskiego grać będą w tym sezonie wyłącznie wychowankowie naszego klubu. Tym bardziej na trybunach nie powinno zabraknąć rodzin i przyjaciół naszych szczypiornistów. 
Jak już informowaliśmy, doszło również do zmiany na ławce trenerskiej. W tym sezonie zespół poprowadzi Marek Arciszewski, którego wspomagać będzie Tomasz Witaszak. 
Zapowiedzią meczu seniorów będzie występ juniorów SKF Sparta Oborniki przeciwko MKS Poznań. To  spotkanie już w środę 11 września o godzinie 19.15, również w hali OCS. 
Poniżej przedstawiamy kadrę Sparty w tym sezonie: Maciej Wtorek, Paweł Rybarczyk, Sebastian Kustoń, Łukasz Cieśla, Miłosz Kołodziej, Maciej Włudarczak, Michał Włudarczak, Błażej Kwiatkowski, Jan Okpisz, Piotr Myszkowski, Jonasz Ratajczaj, Dawid Tepper, Kamil Haraj, Artur Kloposteg, Michał Eitner, Patryk Sztuba, Hubert Narożny, Szymon Ratajczak i Jan Surma. O wynikach i terminach meczów będziemy informować  naszych czytelników na bieżąco. 

Podobne artykuły