Rożnowo pokonało Objezierze

ROŻNOWO. W meczu pucharu Polski Rożnovia pokonała Orkan Objezierze 1:0. Drużyna z Objezierza zagrała w dość eksperymentalnym ustawieniu, czego efekty były widoczne. Rożnovia w pierwszej połowie była drużyną zdecydowanie lepszą od Orkanu, co potwierdziła strzeleniem bramki i kilkoma dogodnymi sytuacjami do podwyższenia wyniku.

Do przerwy objezierzanie przegrywali 1:0 po bardzo słabej grze. W drugiej połowie trener Jacek Gruszczyński przeprowadził trz zmiany, czego efektem była lepsza gra ze strony Orkanu. Nie przyniosło to jednak efektu bramkowego.
Obie drużyny oprócz przygotowania sportowego miały w zanadrzu grupkę wiernych kibiców. Dlatego też doping, okrzyki oraz efekty wizualne dodawały drużynom ducha i siły do walki.
Bramka padła w 10 minucie meczu, kiedy to długim wyrzutem w pole karne popisał się Mateusz Budziński. Do piłki doskoczyło kilku obrońców, jednak ta ominęła ich wszystkich i Przemysłąw Szrama złożył się do przewrotki. Uderzył piłkę a ta pół lobem poleciała do bramki.