Święto obornickiej policji

OBORNIKI. W związku z obchodami święta policji w środę 24 lipca w sali sesyjnej starostwa powiatowego w Obornikach odbyła się uroczystość zorganizowana dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Obornikach. Podczas uroczystości wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

W uroczystości udział wzięli: wicestarosta Andrzej Okpisz, zastępca prokuratora Prokuratury Rejonowej w Obornikach Konrad Frąckowiak, wiceburmistrz Piotr Woszczyk, burmistrz Bogusław Janus, nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki Włodzimierz Kowal oraz zastępca komendanta Komendy Powiatowej PSP w Obornikach Dariusz Szrama.
Podczas uroczystości awansowani funkcjonariusze odebrali akty nominacyjne.
Nominację na stopnie w korpusie aspirantów policji otrzymali: na stopień aspiranta sztabowego: Dariusz Modrzyński, Jacek Desperak i Marcin Czubak, na stopień starszego aspiranta: Krzysztof Ratajczak, Przemysław Bogielczyk, Andrzej Janeczek, Ryszard Buczkowski. Na stopień aspiranta: Renata Kaliszan, Łukasz Klocek oraz Jacek Górny. Na stopień młodszego aspiranta: Tomasz Łukaszewicz, Waldemar Perlicjan, Piotr Müller, Roman Krotecki, Krystian Bieniek i Sławomir Nowak. 
Na stopnie w korpusie podoficerów policji: na stopień sierżanta sztabowego: Grzegorz Chudziak i Mieczysław Januchowski a na stopień starszego sierżanta: Patryk Wielgosz, Anna Kuchnowska, Paulina Szykowna, Szymon Nowak i Maciej Krysiak. Na stopień sierżanta: Michał Noak, Paweł Witzberg i Krzysztof Chmielewski. Na stopień starszego posterunkowego awansowali: Oskar Hildebrandt, Wojciech Zys, Ilona Kołodeńska, Łukasz Tarka, Paweł Wasila, Jakub Michalski, Grzegorz Zając i Milena Wiese. Wszyscy awansowani otrzymali gratulacje a wszyscy policjanci podziękowania za ich pracę i trud. 

Podobne artykuły