Ojcowie obiezierskich dróg

OBJEZIERZE. W Objezierzu powstaną drogi dojazdowe do bloków. Inwestycja obejmująca realizację ok. 460 m osiedlowych uliczek będzie co prawda kosztowała ok. 353 tys. zł, ale ponad 80% tej kwoty zostanie pokryta z funduszy poznańskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych. Sołtys Objezierza Władysław Winkel cieszy się, że mieszkańcy pięciu bloków już niedługo będą mieli bezpieczny i wygodny dojazd a ojcowie sukcesu mnożą się jak grzyby po deszczu. Rządzący podkreślają, że wsparcie finansowe udało się załatwić dzięki staraniom posła Stanisława Steca, burmistrza Tomasza Szramy oraz śp. Ryszarda Ciszaka, radnego z Objezierza. 

Według opozycji, starania o to wsparcie rozpoczął w minionej kadencji poprzednik Ciszaka radny Włodzimierz Stoliński wspierany przez ekipę Anny Rydzewskiej. 
Chociaż dla jednych najważniejsze jest rozpoczęcie a dla innych dokończenie dzieła, to wsparcie byłego posła Stanisława Steca było nie do przecenienia. Zapytaliśmy go wobec tego, kogo wspierał w staraniach o pieniądze na objezierskie drogi. – Pomogłem panom Ciszakowi i Szramie i miło mi, że udało się tę sprawę skutecznie załatwić – wyjaśnił Stanisław Stec.  

Podobne artykuły