Turniej drużyn pożarniczych

ROŻNOWO. Mimo niesprzyjającej pogody odbyły się zorganizowane przez druhów z OSP w Rożnowie rozgrywki  I turnieju piłki nożnej młodzieżowych drużyn pożarniczych o puchar prezesa gminnego OSP.  Spotkanie druhów strażaków – piłkarzy amatorów odbyło się dzięki uprzejmości dyrektor Doroty Stypuły na boisku szkolnym w Rożnowie.  W Turnieju brały udział piłkarskie drużyny  jednostek OSP z Chrustowa, Ocieszyna, Uścikowa, Kiszewa, Pacholewa, Rożnowa, Nowołoskońca oraz Nieczajny.

Pierwsze miejsca zdobyły OSP Pacholewo w kat. wiekowej 12-15 lat oraz OSP Uścikowo w kategorii 16-18 lat. Podczas zawodów sędziowie oceniali również zawodników i wśród nich wyróżnili najlepszego zawodnika i strzelca w obu kategoriach wiekowych. Miano najlepszego strzelca zdobyli Kamil Łabędzki – w kat. wiekowej 12-15 lat z OSP Pacholewo, – Hubert Zawierucha w kat. wiekowej 16-18 lat z OSP Kiszewo. Nagrodzono również najlepszych zawodników Patryka Pacholskiego – kat. wiekowa 12-15 lat z OSP Ocieszyn i Michała Wasyniaka – kat. wiekowa 16-18 lat z OSP Kiszewo.
W przerwach pomiędzy meczami młodzież mogła skosztować wypieków przygotowanych przez zaangażowane w organizację turnieju mamy uczestników. 

Podobne artykuły