Spokojnie, są już deklaracje śmieciowe

GMINA OBORNIKI.  Po naszym ubiegło tygodniowym artykule krytykującym brak deklaracji śmieciowych, burmistrz Tomasz Szrama uspakajał nas zapewniając, że są już deklaracje a wiceburmistrz a burmistrz dodał – właśnie przywiozłem całe pliki z Poznania i jedynie trzeba je dostarczyć prosto do rąk klientów. 

Deklaracje można uzyskać w budynku PGKiM Lipowa 19 w pokoju nr 19. – Wystarczy zapamiętać 19,19 i wszystko stanie się jasne dodał jeden z urzędników. 
Działająca tam delegatura ZM GOAP udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Tam można odebrać deklaracje i uzyskać informacje jak je wypełnić. Biuro jest czynne w godzinach od godziny 8:00 do 16:00.
Pod numerem (61) 642 22 22 działa również infolinia telefoniczna ZM GOAP. Informacje można uzyskać też po numerami PGKiM – 061 29 61 206,  kom. 506-423-062. Podczas organizowanych na wsiach zebrań będą dostarczane deklaracje i oraz udzielanie informacje. Jest tez możliwość wysyłania deklaracji pocztą. 
Wiceburmistrz Woszczyk wyjaśnia, że dystrybucja deklaracji jest owszem spóźniona, ale cała wina leży po stronie poznańskiego GOAP. On ze swojej strony zrobi wszystko, co jest w jego mocy, by stracony czas nadrobić. 

Podobne artykuły