Remis z Polonią

ROGOŹNO. W sobotnie popołudnie piłkarze Wełny Rogoźno swój pierwszy mecz u siebie w rundzie wiosennej, a rywalem była Polonia Poznań, która zajmowała zwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Mecz rozpoczął się nie po myśli gospodarzy, którzy już w pierwszych minutach spotkania  stracili bramkę.

Po bramce Wełna ruszyła do odrabiania strat, ale zabrakło  zimnej krwi w polu karnym przeciwnika. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i goście prowadzili 0:1.
Druga połowa to przewaga piłkarzy miejscowych, którzy zawzięcie atakowali bramkę przyjezdnych. Również goście wychodzili z niebezpiecznymi kontrami, po jednej z nich mogła paść bramka na 0:2 dla gości, lecz gospodarzy uratowała poprzeczka po strzale głową.
Ostatni kwadrans gry Wełna zaczęła częściej atakować i to przyniosło gola na 1:1 dla Wełny po dośrodkowaniu w pole karne przez Radosława Lamcha, kapitan rogoźnian Krzysztof Cieciura  po strzale głową zdobywa bramkę. Po wyrównaniu Wełna ruszyła do ataków, lecz zabrakło skuteczności i wynik nie uległ już zmianie.