I liga kobiet w Obornikach – charytatywnie, artystycznie i sportowo

OBORNIKI. Piłkarki ręczne Sparty Oborniki podczas kolejnego meczu I Ligi Kobiet odniosły przekonujące i  rekordowe zwycięstwo nad akademiczkami z Warszawy 40:23. 

Tym razem zagrały zarówno sportowo jak i charytatywnie, pomagając małemu Leonkowi w jego rehabilitacji. Do całej akcji przyłączył się również Liber,  który wraz ze swoją drużyną w przerwie meczu zagrał mini koncert. 
Wszystko to sprawiło, że w sobotnie popołudnie obornicka hala wypełniła się szczelnie kibicami. Spartanki tego dnia nie zawiodły i szybko objęły wysokie prowadzenie 6:1, praktycznie nie oddając go do samego końca, prowadząc do przerwy 20:10. 
Tak wysoka wygrana to efekt dobrej i skutecznej gry całego zespołu przez pełne 60 minut. Wyróżniającą się zawodniczką w Sparcie tego dnia była Sandra Niedzielska, zdobywczyni dziewięciu bramek.
– Zawsze chciałoby się oglądać swoje podopieczne w takiej dyspozycji. Być może atmosfera na hali udzieliła się nam wszystkim i tego dnia praktycznie wszystko nam się udało. Było super sportowo, artystycznie a przede wszystkim charytatywnie. Cały zespół spisał się na medal – skomentował wydarzenia trener Tomasz Konitz.
Organizatorami tego meczu były dzieci i rodzice przedszkola Akademia Wiedzy i Zabawy do których  dołączyły dzieci z  przedszkola  Rupaki. SKF Sparta Oborniki dziękuje za naszym pośrednictwem Obornickiemu Centrum Sportu oraz Obornickiemu Ośrodkowi Kultury za pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.
Sparta Oborniki: Kochańska, Gładecka 5, Celka 3, Filoda 6, Niedzielska 9, Cieśla 7, Polanowska 5, Walkowiak 1, Wasiak 4, Borkowska.

Podobne artykuły