Ostrovia pokonana

OBORNIKI. Juniorzy młodsi odnieśli ważne ligowe zwycięstwo pokonując w sobotę na wyjeździe KPR Ostrovię 22:21. Mecz był niezwykle wyrównany i do ostatniej sekundy spartanie musieli walczyć o zwycięstwo. – Przygotowania do tego  meczu trwały od początku ferii zimowych, zawodnicy wykonali ciężką pracę, której efektem było dzisiejsze zwycięstwo. Pierwszy raz wygraliśmy z tym rywalem na jego terenie i choć mecz nie był porywającym widowiskiem pod względem umiejętności technicznych i taktycznych to poziom zaangażowania zawodników w odniesione zwycięstwo był naprawdę imponujący. Słabsza dyspozycja w ataku pozycyjnym obu drużyn być może była spowodowana tremą. Mecz obserwował trener kadry Narodowej juniorów młodszych Jacek Okpisz, który przyglądał się poszczególnym graczom pod względem przydatności na poszczególne pozycje. – opowiadał nam trener Marek Arciszewski. 

Mecz obejrzała również spora grupa kibiców z Obornik, którzy na pewno pomogli naszym zawodnikom poczuć się jak na swojej hali. 2 punkty wywiezione z Ostrowa przybliżają zespół do udziału w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. 
Zawodnicy: Michał Eitner, Szymon Ratajczak, Hubert Narożny, Paweł Rybarczyk, Patryk Sztuba, Jan Surma, Adrian Wosicki, Wojciech Zaczkiewicz, Filip Matuszak, Klaudiusz Goman, Maciej Wiśniewski, Patryk Gryziński, Marek Szymkowiak, Konrad Steinke. 

Podobne artykuły