Wznowili treningi

OBORNIKI. Od kilkunastu dni piłkarze nożni Sparty pod okiem Mariusza Drewicza trenują na obiektach sportowych w Obornikach i Objezierzu. Oborniczanie zdążyli już też zagrać dwa mecze sparingowe. 

W zimowej scenerii zmierzyli się z Huraganem Pobiedziska. Mecz zakończył się remisem 4:4. Bramki stracili po niedokładnych zagraniach, które jednak wynikały z trudnych warunków panujących na boisku. Drewicz był jednak zadowolony ze sparingu i postawy zawodników. Szczególnie z ich zaangażowania i woli walki. 
W czwartkowy wieczór piłkarze mieli możliwość zmierzyć się z przebywającym na obozie przygotowawczym zespołem Kroal Dębnica. Rywal na co dzień walczy o punkty w III lidze zachodniopomorskiej. W 35 minucie  Sparta objęła prowadzenie po trafieniu Bejmy. Do końca pierwszej połowy gra była bardzo szybka, jednak kolejne bramki padły dopiero w drugiej połowie. W 55 minucie  zawodnicy Kroala wyrównali. 
Oborniczanie jednak tego dnia mieli ochotę na zwycięstwo i po dobrej akcji w 62 minucie Kaźmierczak podwyższył wynik na 2:1. 
Niestety, w 80 minucie ponownie skuteczną akcję przeprowadzili trzecioligowcy i mecz zakończył się remisem 2:2. Tuż po meczu do szpitala z podejrzeniem wybicia barku udał się pomocnik Sparty Bartosz Bejma. 

Podobne artykuły