Piękna miss z Rogoźna

ROGOŹNO, WARSZAWA.. W ubiegłą sobotę, podczas gali Miss Polonia, którą transmitowała Telewizja Polska,  cały kraj mógł nacieszyć się wdziękami 18-letniej Oliwi Bartkowiak z Rogoźna, która była jedną z kandydatek do tytułu najpiękniejszej. 

Podczas finału konkursu Miss Polonia od ponad pół wieku prezentują się najbardziej czarujące dziewczęta. Ważnym aspektem konkursu jest misja charytatywna. Organizatorzy nawiązali współpracę z Fundacją Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, która skupia przedstawicieli ponad 90 międzynarodowych korporacji działających na terenie Polski. FCSR wspólnie z biurem Miss Polonia opracowała program pomocy realizowany przez finalistki konkursu 2012. Zaproszono finalistki tegorocznej edycji do jednej ze szkół objętych programem, gdzie przygotowywały posiłki dla najmłodszych. Relacja z ich działań została wyemitowana podczas gali finałowej. 
– Mam 18 lat, jestem optymistką i staram się zarażać ludzi uśmiechem. Uważam, że trzeba trwale dążyć do celu i w pełni wykorzystywać to, co jest tu i teraz – tymi słowami prezentowała się publiczności i telewidzom Bartkowiak. Wśród jurorów była pochodząca z Jaracza topmodelka Kamila Szczawińska, która chwaliła szczególną osobowość Oliwii.
Rogoźnianka zdołała pokazać się w stroju kąpielowym, wieczorowym i miejskim, ale odpadła podczas pierwszej eliminacji. Była jednak bardzo popularna na oficjalnej stronie miss na Facebooku, gdzie zgromadziła setki tak zwanych „like-ów”. Tam mieszkańcy Ziemi Obornickiej składali życzenia i gratulacje, bo nawet jeżeli nie wybrano rogoźnianki najpiękniejszą Polką, uczestnictwo 18-latki w finale najbardziej prestiżowego konkursu piękności w kraju mówi sam za siebie.

Podobne artykuły