Zwycięstwo Wicherka

OBORNIKI. W meczu siódmej kolejki II ligi futsalu w grupie pomorskiej Auto Wicherek Oborniki gościł w Unisławiu, którego znakiem rozpoznawczym jest bardzo młoda i dobrze wyszkolona kadra piłkarska.  Oborniczanie zaprezentowali niesamowitą determinację i wolę walki, co zaowocowało zdobyciem trzech punktów. Swoje pierwsze ligowe trafienia zanotowali: Mikołaj Siwecki oraz Bartosz Nogalski, a kolejne dwa gole do kolekcji dołożył Tomasz Wicberger. 

Oborniczanie pokazali w tym spotkaniu że zależy im tylko i wyłącznie na zwycięstwie, a ambitna gra zaowocowała kilkobramkowym zwycięstwem. Niewiele brakowało, żeby drużyna Leszka Wicherka zakończyła mecz z czystym kontem lecz piłkarze Unisław Teamu pokazali, że potrafią grać do końca i na 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobyli honorową bramkę. 
Wartym odnotowania jest również fakt, że swoje debiuty zaliczyli nowi gracze obornickiego klubu czyli Mikołaj Orczykowski oraz Maciej Matelski. Pierwszy z wymienionej dwójki miał nawet szansę wpisać się w swym debiucie na listę strzelców, jednak na drodze do tego celu stanął bramkarz unisławskiej drużyny. Auto Wicherek zagrał dziś na wielkim luzie i był zespołem wyraźnie lepszym, a zwycięstwo było jak najbardziej zasłużone.

Podobne artykuły