Oborniki dużo dokładają do policji

OBORNIKI. W sali  starostwa odbyła się odprawa roczna obornickiej policji z udziałem zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego insp. Zbigniewa Hultajskiego. W spotkaniu wzięli udział oborniccy policjanci oraz pracownicy cywilni, a także zaproszeni goście, m.in. burmistrz Oborniki Tomasz Szrama, starosta Adam Olejnik, wicestarosta Andrzej Okpisz, prokurator Elżbieta Gryziecka, zastępca burmistrza Rogoźna Krzysztof Ostrowski, wójt Ryczywołu Jerzy Gacek. 

Zastępca komendanta policji w Obornikach mł. insp. Wiesław Ptaszyński oraz naczelnik obornickiej drogówki Arkadiusz Bukowski przedstawili wyniki osiągnięte w 2012 roku. Goście w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za pracę a także złożyli życzenia osiągnięcia równie wysokich wyników w bieżącym roku. 
Na zakończenie spotkania Hultajski złożył specjalne podziękowanie na ręce burmistrza Obornik. Zwrócił uwagę, że urząd miasta w Obornikach przeznaczył rekordową sumę na rzecz komendy policji. Jego zdaniem jest to jedna z najwyższych dotacji w całej Wielkopolsce. 

Podobne artykuły