Spartanki przed rundą rewanżową

OBORNIKI. Solidnie do rundy rewanżowej przygotowują się piłkarki ręczne pierwszoligowej Sparty Oborniki. 

Po przerwie świątecznej, już 2 stycznia  rozpoczęły treningi przed decydującymi meczami, które rozpoczną się  od 9 lutego. Obornicki zespół, pomimo że po pierwszej rundzie zajmuje dopiero piąte miejsce w lidze, nadal zachowuje realne szanse na udział w grach barażowych o awans do ekstraligi. Do drugiego zespołu w tabeli traci tylko trzy punkty. 
– Mam nadzieje że w drugiej rundzie ominie nas pech i do kluczowych meczy przystąpimy w pełnym składzie. W pierwszej rundzie zawsze wygrywaliśmy pierwszą połowę. Niestety, kontuzje i choroby sprawiły, że grając w niepełnym składzie gubiliśmy dobry wynik po przerwie. Wiemy co musimy poprawić i jestem zadowolony z postawy dziewczyn na treningach. Mocno wierzę, że nawiążemy jeszcze rywalizację, aby osiągnąć co najmniej drugie miejsce w lidze – powiedział nam trener wierzący w sukces podopiecznych oborniczanek Tomasz Konitz. 
Pierwszy mecz rundy rewanżowej pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet spartanki rozegrają 9 lutego w Dobrzeniu Wielkim koło Opola, natomiast w Obornikach 16 lutego  z AZS AWF Warszawa. W każdym razie oborniczanki są gotowe do walki, jak pokazały na swoich głośnych zdjęciach do kalendarza. 

Podobne artykuły