Zwycięstwa juniorów

OBORNIKI. W środę 26 września juniorzy Sparty rozgrywali w hali przy ul. Obrzyckiej mecz o mistrzostwo Wielkopolski z Hagartem Strzałkowo. Rywal okazał się waleczny tylko do 15 min. spotkania. Później mecz toczył się już pod dyktando Spartan, którzy wynikiem 40:25 zainkasowali 2 punkty. Zagrali: Sebastian Kustoń, Jan Okpisz, Artur Klopsteg, Jonasz Ratajczak, Piotr Myszkowski, Jakub Wojtasiak, Dawid Tepper, Kamil Haraj, Michał Eitner, Hubert Narożny, Szymon Ratajczak. 

W minioną sobotę juniorzy młodsi podejmowali Tęczę Kościan. Po nerwowym początku i wymianie bramek szczypiorniści Sparty wyszli na prowadzenie, które stopniowo powiększali. Mecz zakończył się wynikiem 38:22.  Ekipę juniorów młodszych tworzą: Michał Eitner, Szymon Ratajczak, Hubert Narożny, Patryk Sztuba, Jan Surma, Paweł Rybarczyk, Maciej Wiśniewski, Konrad Steinke, Marek Szymkowiak, Patryk Gryziński, Klaudiusz Goman, Wojciech Zaczkiewicz, Adrian Wosicki i Filip Matuszak.  

Mecze u siebie były okazją do zaprezentowania nowych strojów.  Trener Marek Arciszewski powiedział nam: ,mam nadzieję że postawa na boisku i poza nim będzie dobrym sposobem na podziękowanie naszym sponsorom za ufundowanie sprzętu, w którym gramy dla Obornik. A są nimi firmy Jomat, CDN, Media-Max, Kan-Kat oraz urząd miasta. Już w najbliższy weekend kolejne zmagania młodych szczypiornistów. W sobotę  o godz. 10 mecz młodzików z Koninem, o 12 mecz juniorów młodszych z Polonią Środa. Natomiast w niedzielne południe mecz juniorów z  Muks Koźmin. Zapraszamy do hali OCS przy ul.Obrzyckiej. 

Podobne artykuły