Gramy dla Obornik

OBORNIKI. Z tym hasłem szczypiorniści SKF KPR Sparta będą reprezentować miasto w rozgrywkach sezonu 2012/2013.  Już w najbliższą środę o godzinie 19.00 w hali Obornickiego Centrum Sportu odbędzie się inauguracyjny mecz piłki ręcznej Juniorów o mistrzostwo Wielkopolski. Przeciwnikiem będzie zespół Polonii Środy. Serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkich sympatyków piłki ręcznej oraz rodziny i przyjaciół zawodników, by swoim dopingiem wspomóc podopiecznych Marka Arciszewskiego. 

– Całe wakacje spędziliśmy na przygotowaniach do sezonu, zawodnicy dostali zadania na lipiec, które starali się wykonywać we własnym zakresie. Część naszych zawodników grała jeszcze w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Tarnowie, gdzie z kadrą Wielkopolski zdobyła srebrny medal. Paweł Rybarczyk, Jan Surma i Michał Eitner fenomenalnie spisali się w tych rozgrywkach, czego dowodem była nagroda najlepszego bramkarza finałów dla Pawła Rybarczyka a także powołanie Michała Eitnera I wspomnianego wyżej Pawła do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych. Na początku sierpnia natomiast młodzież przygotowywała się do sezonu na naszych miejskich obiektach by ostatnie 10 dni sierpnia zgrupować się na obozie sportowym w Dźwirzynie. Intensywna praca w trakcie okresu przygotowawczego skłoniły włodarzy klubu do zgłoszenia na listy seniorskie naszych wychowanków. Liga więc zapowiada się ciekawie z tego względu iż na parkiecie będą pojawiać się niemal wyłącznie zawodnicy wychowani przez nasz klub – relacjonuje Marek Arciszewski.

Podobne artykuły