Dwa wypadki w Ocieszynie

OCIESZYN. Do dwóch niegroźnych w skutkach wypadków, doszło w niedzielę w godzinach wieczornych w okolicach Ocieszyna. Pierwsza kolizja miała miejsce o godzinie 19:06, brały w niej udział dwa samochody. Kierujący Seatem Ibiza najechał na tył samochodu marki Skoda. Na miejsce zdarzenia przybył zespół pogotowia ratunkowego, który udzielił pomocy medycznej jednej osobie. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. 

Drugie zdarzenie miało miejsce, godzinę później, również na trasie krajowej nr 11, przed miejscowością Ocieszyn. W tym zdarzeniu udział brały cztery auta. Kierująca VW LT najechała na tył auta jadącego przed nią, spowodowało to reakcję łańcuchową, uderzony Opel Vectra wjechał w tył Fiata, który następnie uderzył w Opla. Przybyły na miejsce zdarzenia zespół pogotowia po wstępnym przebadaniu osób biorących udział w zdarzeniu, przetransportował dwie osoby jadące Oplem Vectra do szpitala. 

Z uwagi na trwające działania związane z usunięciem skutków zdarzenia przez około dwie godziny trasa nr 11 była zablokowana, prowadzony był ruch wahadłowy. W obydwu zdarzeniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z Obornik.

Podobne artykuły