Zakończenie lata

GARBATKA. Na niedawno oddanym do użytku boisku wiejskim odbyła się bogata w sportowe atrakcje impreza z okazji zakończenia lata adresowana do najmłodszych mieszkańców sołectw Garbatka i Owczegłowy. 

Dzieci rozegrały mecz piłki nożnej Garbatka kontra Owczegłowy, który zakończył się rzutami karnymi i sprawiedliwym wynikiem 8:8, a w tym czasie młodzież próbowała swoich sił w turnieju siatkówki. Najmłodsze dzieci mogły sprawdzić się na torze przeszkód lub w innych konkurencjach, które przygotowała dla nich Ewelina Piotr. Dla wszystkich startujących przewidziane były drobne upominki w postaci słodyczy lub pluszowych maskotek. 

Na zakończenie każdy z uczestników częstował się napojami oraz kiełbaskami z ogniska, które serwowała gościom piękna i zawsze uśmiechnięta żona sołtysa z Garbatki. Dzięki zaangażowaniu sołtysów Garbatki Krzysztofa Nikodema i Owczegłów Krystyny Gromanowskiej najmłodsi mieszkańcy obu sołectw doświadczyli wspaniałej zabawy połączonej z pożegnaniem dobiegających końca wakacji.

Podobne artykuły