Wełna bez zwycięstwa

ROGOŹNO. W trzeciej kolejce ligi okręgowej przeciwnikiem piłkarzy Wełny była Vitcovia Witkowo, która dotąd zdobyła zaledwie dwa punkty. Mecz rozpoczął się nie tak, jak sobie wyobrażali zawodnicy gospodarzy, gdyż goście z Witkowa zdobyli bramkę już w 4 minucie. Rogoźnianie ruszyli do ataku, chcąc szybko wyrównać. Czas jednak mijał a do przerwy piłkarze Wełny schodzili z jedną bramką straconą. W drugiej połowie Wełna po raz kolejny ruszyła do szybkich ataków, co spowodowało, że piłkarze gości organizowali szybkie kontrataki, którzy mogli podwyższyć wynik, lecz bramkarz Rogoźna Dominik Pokorzyński popisywał się pięknymi interwencjami.

W sobotnim meczy w Luboniu Wełna przegrała z tamtejszą Stellą aż 1:6. Honorową bramkę dla rogoźnian zdobył Krzysztof Cieciura.

Wełna po czterech kolejkach zdobyła zaledwie jeden punkt. Liczymy, że się podniesie i odniesie pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej. Czy drużynie Wełny uda się przełamać złą passę w wyjazdowym meczu z Polonią Poznań? Poznaniacy to beniaminek klasy okręgowej, który na początku sezonu radzi sobie bardzo dobrze mają na koncie dwa zwycięstwa i remis i to Polonia jest faworytem.