Niezbyt udany początek Wełny

ROGOŹNO. W inauguracyjnym meczu klasy okręgowej Wełna zremisowała z Concordią 2:2. Mecz rozpoczął się od szybkich ataków Wełny, która chciała zdobyć szybko pierwszą bramkę i to się udało gospodarzom którzy po 30 minutach prowadzili już 1:0 a chwilę później Wełna podwyższa na 2:0 a bramkę zdobył Krzysztof Cieciura. Wydawało się że rogoźnianie kontrolują przebieg gry, lecz wszystko się zmieniło przez niepotrzebny faul obrońcy, który za wszelką cenę chciał powstrzymać napastnika  wychodzącego sam na sam z bramkarzem Wełny. Marcin Zemlik ujrzał czerwoną kartkę.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Wełna drugą połowę grała o jednego zawodnika mniej. Po kwadransie gry drugiej połowy Wełna miała okazję dobić rywala na 3:0, lecz Łukasz Zenger trafił w słupek w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 75 min. goście zdobyli bramkę  i jak się okazało poszli za ciosem, zdobywając w 88 min. bramkę na wyrównanie.

W drugiej kolejce Wełna uległą zespołowi ze Śremu 2:0.